Licence pro univerzity, organizace nebo školu

Hledáte cenově dostupný a spolehlivý software pro vaši univerzitu, organizaci, školu nebo kancelář? Pokud potřebujete kódy Product Key, můžeme vám poskytnout jakékoli množství za zvýhodněné ceny. Ty jsou vždy individuální v závislosti na počtu nebo rozpočtu objednaných produktů.

Proč si vybrat nás?

Naše produkty a služby můžete zakoupit také přímo v prodejně nebo po dohodě na fakturu. Prémiová technická podpora! S námi se v ničem neztratíte. Expresní doručení produktu. Garance kvality služeb a samotných produktů.

Pokud škola, univerzita, instituce nebo organizace nemá vlastního IT technika, který by instalaci provedl sám, jsme ochotni nabídnout technickou podporu i samotnou instalaci za rozumné ceny.

Jak nakupovat?

Objednávka musí být zaslána na e-mailovou e-shop@servis-repas.cz. Obsahem e-mailu bude kód produktu nebo název produktu a počet kusů. Obratem Vám zašleme cenovou nabídku nebo ostrý daňový doklad (fakturu). Následně po zaplacení faktury zašleme produkty na zadanou e-mailovou adresu. V případě fixního zboží, jako jsou počítače nebo příslušenství, zasíláme zboží na vámi zvolenou adresu.

 

Nejčastěji nakupované a doporučované produkty

Microsoft Windows 10 Home DL ESD (RTL)

Microsoft Windows 10 Pro DL ESD (RTL)

Microsoft Office 2019 pro studenty a domácnosti ESD PC TA